Купити сонячні батареї

Купити сонячні батареї

Кожен господар будинку чітко розуміє, що такі джерела електричного струму, як сонячні панелі, дуже актуальними, адже дозволяють позбутися від залежності від загальних електричних мереж і користуватися безкоштовною електричною енергією зі стабільним напругою в 220 вольт. Тому багато вирішують встановити такі батареї. Однак після приходу в магазин вони розгублено дивляться на вітрину, на якій знаходяться різні види сонячних батарей. І яку з них вибрати для дому, вони не знають. Лучший зелений тариф на сонячну електроенергію вы сможете найти на сайте prel.prom.ua/g10284535-komplekti-sonyachnih-elektrostantsj.
Всі ці види відрізняються матеріалом, який використовують для виготовлення світлочутливих пластин. Проте кожен з них розрахований для використання у побутовій сфері. Тому кожен представлений моделями, які можуть виробляти струм з напругою 12, 24 і 48 Вольт. Потужність буває дуже різною і залежить від розмірів батареї. Малі панелі мають потужність, рівну 10 ватт, більш великі, призначені для монтажу на дах будинку, володіють потужністю, яка дорівнює 100, 150, 200, 220, 300 і більше ватт.
Щоб вибрати панель з однією з цих названих характеристик, потрібно визначити, які пристрої вона повинна живити і взагалі, скільки кВт вона повинна створювати.
Сьогодні вони являють собою найбільш ефективні сонячні батареї. Вони разом з іншими, створеними на основі кремнію, панелями займають найбільшу ринкову нішу. Їх популярність не тільки заслугою високої ефективності, але і тим, що на планеті дуже великі запаси кремнію. Тому його ціна не дуже велика.
Правда, ціну на монокристалічні панелі, які здатні створювати струм з напругою 12 вольт і мають потужність в 200 або 220 Вт, малої назвати не можна. Причиною цього складна виробнича технологія.
Особливістю цього кремнію те, що всі зерна його кристалів паралельні, а кристали спрямовані в одну сторону. Завдяки цьому вирізані з кремнію пластини здатні продемонструвати ККД, рівний 17-22%. З такою ефективністю не працює ні одна сонячна панель. Така особливість головною перевагою цього виду.
Просякнення пластин сіткою, яка складається з електродів. Ця сітка збирає і передає струм з напругою 12 вольт.
Світлочутливі пластини цих панелей складаються з того ж кремнію. Однак його структуру утворюють полікристали, які «дивляться» в різні боки. Крім цього, в середині кожного кристала зерна розташовані не паралельно. В деяких місцях формуються області, які мають зернисті кордону. Це призводить до того, що продуктивність панелі, яка спокійно видає 150 Вт або 0,15 квт, падає. ККД панелі складає 12-18%.
Правда, різна спрямованість полікристалів дає можливість уловлювати світло з різних напрямків, включаючи і той, який відбивається від різних поверхонь. Тому в похмуру погоду такі панелі не сильно втрачають ККД. Для порівняння, під захованим в хмарах небом продуктивність монокристалічних панелей, що генерують струм з напругою 12 вольт, істотно падає.