Проектування дерев'яних будинків

Проектирование деревянных домов

Проектування дерев'яних будинків

Доброго часу доби. Якщо ви вирішили побудувати собі дерев'яний будинок, і вам потрібен проект для нього, то ви потрапили на потрібну для вас сторінку сайту. Коли наші друзі вирішили побудувати собі дерев'яний будинок, і шукали компанію, яка зробить їм проект, ми порадили їм звернутися в компанію проектування дерев'яних будинків. Звернувшись туди, їм запропонували прекрасний проект для їх будинку. Вони дуже задоволені, що знайшли цю компанію, побудований будинок за їхнім проектом, дуже красивий і стильний.
 
А тепер поговоримо, який вибрати будинок.
 
Це питання задає собі не один майбутній Інвестор. Ми постараємося в простій і ясній принести Вам переваги і недоліки обох технологій.
 
Одним з основних переваг цегляного будинку-це його надійність. Будівля цегляна краще пригнічує шуми. Ще однією перевагою є накопичення та зберігання тепла через стіни, що дозволяє підтримувати в будинку постійну температуру протягом, напевно, час після відключення опалення.
 
Стіни зовнішні цегляного будинку товщі, ніж стіни "скелетні" - мінімальний розмір стіни 36-38 див. Зовнішні стіни, що складаються крім того, з шару кладки фасадної мають товщину навіть 48-50 див. Той же проект з технології кам'яної і каркасної (при збереженні зовнішніх розмірів) в кам'яному варіанті буде мати дещо меншу площу.
 
Цегляні конструкції дозволяють отримати набагато великі прольоти перекриттів. Це дає великі можливості в дизайні інтер'єру будинку.
 
Так само великою перевагою є вогнетривкість з-за негорючість основних конструкційних матеріалів. Різноманітність матеріалів, що виникає із-за поширеності цієї технології дає великі можливості для обробки будинку, що також важливо.
 
Технологія кам'яна зручна для використання протягом багатьох років в наших російських умовах.
 
Самим великим і незаперечним перевагою будівель, реалізованих в технології легкого каркасного будівництва є значна швидкість виготовлення і простота розширення по мірі збільшення потреб і вимог. Номінальний термін служби без необхідності ремонту досить довго, але слід рахуватися з тим, що зовнішні дерев'яні елементи потрібно час від часу просочувати (в середньому кожні 3-5 років).
 
З точки зору економіки певні етапи реалізації будівлі дешевше. Фундаменти по каркасної технології є значно вужчими, а, отже, і економічних. Крім заливки фундаменту не виконує на будівництві мокрих робіт - зайве це важка техніка, бетономішалки і т. д. Відрізняється також конструкція перекриттів, не важкі перекриття бетонні, але легка конструкція, заснована на дерев'яних стовпах . На жаль, недолік цього способу є певні обмеження в несучої здатності елементів і необхідність виконання несучих стін і колон у великих прольотів. Підводячи підсумок, каркас може бути на 20% дешевше від кладки, але в сукупності (з урахуванням, зокрема, вартості обробки) вартість будівництва вийде порівняно з будівлею цегляний.
Рубрики: