Купити сонячні колектори

Купити сонячні колектори

Як вибрати сонячну панель? Для цього треба спочатку визначитися з типом обраного пристрою, а потім вже підбирати, спираючись на інші характеристики приладу. Нижче будуть розглянуті критерії вибору сонячної батареї. Якщо ви хочете купити собі якісні сонячні колектори, то раджу вам перейти на сайт prel.prom.ua/g9495911-sonyachn-kolektori і вибрати собі підходящі для вас сонячні батареї.

Будь-яка енергетична панель цього типу має кілька частин: рамка, скло, спеціальна плівка декількох типів, елементи, коробка. Для усунення ризику перегріву окремих елементів використовуються захисні діоди. Ламіноване плівкові покриття потрібні для герметизації внутрішнього простору і уникнення втрат потужності, а також захисту від впливу атмосфери.

Характеристики батареї з часом погіршуються з-за тривалого впливу ультрафіолету на плівку. Самі елементи зазвичай не виходять з ладу протягом 12-17 років, якщо, звичайно, конструкція зроблена з кращим стандартам.

Вибір сонячної батареї починають з ознайомлення з її репутацією виробника. Вибирати треба панелі фірм, що мають багатомільйонне виробництво: зазвичай вони не економлять на комплектуючих виробах, які впливають на строки експлуатації пристрою.

Щоб для будинку підібрати кращі сонячні батареї, потрібно порівняти характеристики продукції декількох виробників і відгуки про них. Для цього бажано використовувати відкриті джерела інформації. Щоб вибрати сонячні панелі для свого будинку, треба підібрати батарею виходячи з якості елементів, що складають модуль.

Тип А. Якщо підібрати сонячну батарею з такими елементами, то вона буде тривалий час давати 95 % номіналу потужності.

Тип Ст. Після тестів старіння панель для будинку зможе видавати весь термін експлуатації не менше 69-71 % від номінальної потужності.

Тип З — найдешевші сонячні панелі, що володіють порівняно хорошим виходом потужності для будинків. Вони можуть забезпечити не більше 67 % від номінальної потужності після проходження тесту на старіння.

Як вибрати сонячну батарею за кількістю кремнієвих діодів? Кожен такий елемент може видавати максимум 0,5 Ст. Стандартні сонячні модулі можуть дати 12 В і містять 36 однакових елементів, а їх потужність залежить від габаритів кожного елемента. Практично сонячні панелі збираються із зазначених модулів, які можуть зарядити акумулятор, так як на виході у них напруга досягає 18 Ст. Запас потрібен для компенсації втрат в проводах і контролері.

Але є і модульні конструкції, які при зазначеній кількості елементів можуть давати 12 Ст. Треба враховувати, що подібні типи панелей коштують набагато дешевше стандартних, так як їх набирають з решти відходів сонячних елементів.

Тобто використовуються не повні квадрати, а відрізані від них трикутники та інші геометричні фігури. Надійність таких батарей порівняно низька, так як в них набагато більше стиків і з'єднань, а також мікротріщин у внутрішніх структурах елемента.

Але у багатьох випадках покупцю доводиться стикатися з нестандартними батареями, в яких не 36 або 72 елемента, на набагато більше. Тоді треба врахувати, що звичайний PWM-контролера для таких конструкцій не підходить, так як втрати потужності можуть скласти близько 35 % від номіналу. Для цих установок передбачений MPPT-контролер.

Рубрики: